Jak dodać sklep?

Dodając do Katalogu sklep musisz liczyć się z przymusem spełniania pewnych kryteriów. Dzięki temu, każdy wpis ma w niniejszym katalogu swoją wartość.

Nie spełniając wszystkich punktów nie licz na cud.

1. Podstawowe wpisy w katalogu są bezpłatne, wpisy rozszerzone są płatne, przygotowanie odpowiedniego opisu sklepu płatne dodatkowo.

 • – Wpis bezpłatny Decydując się na wpis bezpłatny, masz możliwosć dodania twojego sklepu do 1 kategorii i wpisania 3 słów kluczowych.
 • – Wpis płatny: Opłata za taki wpis jest jednorazowa wynosi 30 zł netto (36,6 z VAT). W tej opłacie, jest przygotowanie opisu sklepu (ze zwiększonym limitem do 10 linków w opisie), oraz dodanie go do wszystkich adekwatnych kategorii oraz wypisanie wszystkich adekwatnych słów kluczowych. Za tą opłatę wpis będzie istniał, aż do końca istnienia katalogu w domenie katalog.witryna.org lub do końca istnienia Twojego sklepu (jeżeli go nie będzie pod podanym w katalogu adresem, uznam, że wpis jest nieaktualny).
 • Pamiętaj: Umieszczając wpis w katalogu możesz w swoim sklepie lub na jakiejkolwiek innej stronie w widocznym miejscu umieścić link do katalogu z anchorem „Katalog sklepów internetowych” – skopiuj stąd (link nie może znajdować się na stronie na której istnieje więcej niż 25 linków zewnętrznych).

2. Długość i jakość wpisu.

 • Nie akceptuję stron „tylko dla dorosłych” i innych tego typu. Zastrzegam sobie prawo do odmówienia przyjęcia strony bez podania przyczyny.
 • Wpis musi być unikalnej treści – jeżeli zobaczę, że wpis o podobnej treści istnieje gdzie indziej w sieci, zastrzegam sobie prawo do zmiany treści, bądź nieodwracalnego usunięcia wpisu.
 • Ze względu na budowę katalogu każdy wpis powinien mieć min 600 znaków i odpowiednia strukturę
  • – Pierwsze minimum 200 znaków to opis sklepu z jednym linkiem.
  • – Pozostała część to opis asortymentu sklepu min. 400 znaków. Opis asortymentu może zawierać do 5 linków (wybierz tylko to co najważniejsze).
 • Moderator zastrzega sobie prawo ingerencji w opis sklepu.

3. Wypełnij poniższy formularz lub przyślij dane na adres katalog(malpa)witryna.org

Rodzaj wpisu
 płatny bezpłatny

Dane do faktury (jeśli płatny) /lub opisz miejsce gdzie umieściłeś link do kataloguInformacje o danych do przelewu otrzymasz emailem, po wstępnym zatwierdzeniu wpisu (lub znajdziesz je tutaj). Radzę jednak poczekaj na zaakceptowanie wpisu.


Nazwa sklepu

Adres internetowy (url)

Email kontaktowy (nie będzie opublikowany)

Opis sklepu (min 200 znaków z jednym linkiem)

Opis asortymentu (min 400 znaków, maksymalnie 5 linków)

Słowa klucze (tagi)

Sugerowane kategorie

Dodając wpis akceptujesz politykę prywatności i regulamin.

*Istnieje jeszcze trzecia droga zaistnienia w katalogu, jest ona dostępna jednak tylko dla sklepów posiadających Program Partnerski. Linki zawierają wtedy ID partnerskie, oraz parametr nofollow. Wpisy takie są wzbogaceniem treści katalogu.